THESE GO TO ELEVEN

PEUK, SHAEMLESS, THE TIGER LOVEMACHINE
THESE GO TO ELEVEN
Over

THESE GO TO ELEVEN

Paceshifters-frontman Seb Dokman host een avond in Poppodium Hedon onder de naam These Go To Eleven. Om de maand presenteert Dokman drie alternatieve rockacts in de kleine zaal van Hedon om zo het genre een podium te geven en meer onder de aandacht te brengen. Deze keer: PEUK / Shaemless / The Tiger Lovemachine.

PEUK
Soms kan het simpel zijn: Nele, Jacques en Dave zijn PEUK . Elk apart doen ze nog vanalles (misschien zeggen Evil Superstars, Millionaire of Heisa u iets?), maar samen staan ze garant voor pisnijdige sludge pop met een stevige Riot Grrrl aan het hoofd.

SHAEMLESS
Shaemless is een originele mix van (post)punk, noise, blues en surfy 60s garage uit Nijmegen. Combineer Iceage, Oh Sees en John Spencer en je krijgt de waanzin die van de shows van Shaemless afspat. Het is puur, hard en toch dansbaar.

THE TIGER LOVEMACHINE
De rete strakke grunge band The Tiger Lovemachine staat garant voor een dampende rock’n roll show. Na de goed ontvangen debuut EP ‘Little Swimmer’ (vinyl), volgden er vele optredens. Van de kleinste cafés, vetste festivals tot in een overvol Paradiso! Deden o.a. de support van: Therapy?, White Cowbell Oklahoma, Claw Boys Claw, New Adventures en meer leuke namen. Tussendoor werden de singles No Heart Feelings en Queen Atlas uitgebracht, die allebei meer dan 100k beluisterd werden via Spotify!

Deze inhoud wordt niet getoond omdat je geen marketing cookies hebt geaccepteerd

Ontdek meer van Hedon

Programma