Uitverkocht

KRAANTJE PAPPIE

SUPPORT: NOBU
NOBU
SUPPORT: NOBU

NOBU

KRAANTJE PAPPIE
Over

KRAANTJE PAPPIE

2018 eindigde met de DADDY clubtour en 2019 begon met een tot de nok toe gevulde ‘Come to DADDY’ in de AFAS Live. Beiden in no time volledig uitverkocht. In 2020 zet Kraantje Pappie zijn route voort en kondigt vandaag de ‘POP UP!’ clubtour aan. Tien grote zalen in Nederland zijn rond eind maart en begin april aan de beurt om op Kraanesque wijze omgetoverd te worden tot Kraan’s POP UP! paradijs.  Afgelopen festivalseizoen heeft Kraantje zich bewezen als absolute mainstage act op festivals als Pinkpop, Concert at Sea, Pukkelpop en de Zwarte Cross. Megahits als ‘Moment’ (met Kris Kross Amsterdam & Tabitha) en ‘Drup’ (met Bizzey & Jonna Fraser) vormden samen met DADDY (Kraan’s laatste album) de sound van zijn festivalseizoen.

Met zijn vaste teamgenoten DJ Nitty Wow en mede-mic-houder ‘never ready’ Fiddox, maar gewapend met nieuwe ervaring, nieuwe muziek, nieuwe decors en nieuwe merchandise, maakt lil Craney zich klaar voor de POP UP! clubtour.

Deze inhoud wordt niet getoond omdat je geen marketing cookies hebt geaccepteerd

SUPPORT: NOBU

NOBU

Op zijn 11e begon Nobu met het maken van zijn eigen muziek. Inmiddels heeft de rapper zanger en producer zich ontpopt tot een eigenzinnige artiest met een sound die zich het best Laat omschrijven als bitterzoete emorap naar Amerikaans voorbeeld. Gevlogen gevoelens, verdrongen liefde, hervonden vertrouwen: Nobu gaat qua thematiek van hartzeer tot hartendief. Met zijn van autotune doorspekte earwurms op gitaar-driven suikerspinbeats weet de artiest uit het Brabantse Bergen op Zoom duizenden harten te veroveren.’ In 2021 verschijnen de EP’s ‘Internet Love’ en ‘Controle’ - beiden goed voor miljoenen streams op Spotify - waarmee de rapper volledig independent een steady fanbase op weet te bouwen.

Deze inhoud wordt niet getoond omdat je geen marketing cookies hebt geaccepteerd

Ontdek meer van Hedon

Programma